Kamienie nerkowe i piasek w nerkach a żurawina

Kamienie nerkowe | Kamica nerkowa | Bóle nerek | Choroby nerek | Ból i problemy przy oddawaniu moczu | Zapalenie | Usuwanie kamieni

Medycyna naturalna mówi, że picie dużej ilość soku z żurawiny lub dodawanie żurawiny do potraw mięsnych powoduje rozpuszczenie kamieni nerkowych zawierających moczany i przerwanie ataku kolki nerkowej.

Żurawina zawiera kwas chionowy. Zostaje on wydalany z naszego organizmu wraz z moczem. Dzięki temu mocz ma kwaśny odczyn. Jest to doskonały sposób zapobiegania łączenia się jonów wapnia i fosforu w związki, które się nie rozpuszczają. W ten sposób jesteśmy chronieni naturalnie przed powstawaniem kamieni nerkowych.

Owoce żurawiny to również doskonały sposób na zakażenie układu moczowego. Naukowcy stwierdzili, że kobiety, które piją sok z żurawiny o połowę mniej chorowały na infekcje układu moczowego niż te które tego soku nie piły.

Sok z żurawiny powoduje zakwaszanie moczu, zawiera kwas hipuronowy, który działa antybakteryjnie, zawiera składniki, które utrudniają przyleganie bakteri esherichia coli do układu moczowego.

Chorym na nerki pmaga tez preparat cystone.
Bezpłatne porady jak pokonać problemy z nerkami

Masz problem z nerkami?
Kolki nerkowe, zapalenie, kamienie, piasek?
Chcesz się pozbyć problemu?
Wpisz tu swój adres e-mail i imię.
Otrzymasz dzięki temu kilka bezpłatnych porad przez e-mail
na temat przyczyn i leczenia schorzeń nerek.

Imię:
E-mail:

Zamkniecie

    Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Atopowe zapalenie skóry
Sposób na kamienie nerkowe i choroby nerek:

choroby cywilizacyjne - Choroby cywilizacyjne

To jest poradnik, którego szukasz. Dowiesz się z niego (między innymi) jak poradzić sobie z kamieniami nerkowymi za pomocą naturalnych kuracji ziołowych - dzięki temu poradzisz sobie z problemem kamieni nerkowych. Poza tym dowiesz się duuużo więcej o naturalnym leczeniu chorób cywilizacyjnych i zapobieganiu im.

Zobacz jak sobie poradzić z kamicą nerkową

"Książka dr. Jacka Roika, człowieka niezwykłego, niezwykle skromnego, z ogromnym, ponad dwudziestletnim doświadczeniem w profilaktce zdrowotnej, najlepszego lekarza Małopolski w 2005 r. jest "przebudzeniem! Nie tylko pozwala, ale wręcz prowokuje do innego spojrzenia nie tylko na współczesny świat, zagrożenia cywilizacyjne, ale niesie ogromne przesłanie humanistyczne. Jest to książka, która daje światło, jest drogowskazem do nowej jakości życia." - Zobacz więcej...


Często konsekwencją choroby nerek jest dna moczanowa. Kiedy nerki nie filtrują odpowiednio, kwas moczowy odkłada się w naszym organizmie i krystalizuje. Nieleczona dna moczanowa powoduje ataki i groźne konsekwencje dla kości, stawów oraz układu krążenia. Jeżeli masz dnę moczanową w tej książce przeczytasz jak zmniejszać częstotliwość ataków i im zapobiegać.
Dna moczanowa

© 2008-2023 DoZdrowia.com | Polityka prywatności